Zetano – Recenzia brokera

Zetano webpage

Spoločnosť Zetano poskytuje klientom komplexné investičné služby na globálnych kapitálových trhoch. Môžete si vybrať obchodovanie s fyzickými akciami alebo investovať do niektorého z ponúkaných CFD nástrojov (obchodných nástrojov). Závisí od nich bezpečnosť a ochrana klientov, a preto spĺňajú ustanovenia smernice MiFID schválenej Európskym parlamentom a Radou, ktorá nás zaväzuje dodržiavať najvyššiu úroveň finančnej ochrany.

Obsah recenzie

Produkty

So spoločnosťou Zetano si môžete otvoriť neobmedzený počet účtov.

Jedným z ich produktov sú Akcie. Kúpou fyzických akcií spoločnosti sa klient stáva jej akcionárom a získava právo podieľať sa na rozdelení zisku spoločnosti.

CFD akcie, CFD indexy, CFD komodity a forex.

Obchodovanie v dokonale vysvetlených 3 krokoch.

 1. Stiahnite si Xstation
 2. Zaregistrujte sa a otvorte si obchodný účet.
 3. Vyberte si obchodný nástroj zo zoznamu a začnite obchodovať

A tiež môžete mať účet u ZETANO zadarmo.

Regulácia brokera Zetano

Je dôležité používať prísne bezpečnostné postupy vrátane jedinečného hesla a viacfaktorovej autentifikácie, ideálne pomocou autentifikačnej aplikácie tretej strany. s kryptografickými transakciami. ZETANO je registrovaná ochranná známka spoločnosti Wonderinterest Trading Ltd a je regulovaná Cyperskou komisiou pre cenné papiere a burzy (CySEC).

Zetano – Obchodná platforma

So spoločnosťou Zetano obchodujete na platforme xStation. Hovorí sa, že: „Platforma ponúka intuitívne ovládanie, ktoré rýchlo zvládnu pokročilí investori aj začiatočníci.“

Máte možnosť stiahnuť si ju z Google Play alebo App Store. Platforma by vraj mala byť jednoduchá, priamočiara a mala by byť taká, kde si môžete ľahko a jednoducho nastaviť preferovanú stratégiu. Platforma je v mnohých jazykoch vrátane češtiny, srbčiny, estónčiny, holandčiny, dánčiny a ďalších.

Demo účet

Používanie demo účtu znamená, že sa nemusíte obávať straty peňazí, môžete sa učiť a získavať zručnosti skôr, ako začnete obchodovať naživo. Je to dobrý vzdelávací nástroj pre začiatočníkov. Inými slovami, demo účty sú neoceniteľným nástrojom pre nových obchodníkov. Na hlavnej stránke Zetano máte malú zmienku o ich demo účte. Môžete sa zaregistrovať zadarmo a učiť sa bez rizika.

Registrácia

V pravom hornom rohu máte možnosť prihlásiť sa alebo zaregistrovať. Po kliknutí na „Registrovať“ sa načíta malý digitálny formulár. Potrebujú, aby ste dvakrát vyplnili svoje meno, priezvisko a e-mail. Zadajte svoje telefónne číslo, vyjadrite súhlas s ich podmienkami a kliknite na tlačidlo „Odoslať“.

Hneď mi prišli dva e-maily. Prvý bol akýmsi potvrdením registrácie s mojimi prihlasovacími údajmi. Druhý e-mail je aktivačný e-mail.

Celá registrácia trvala niekoľko minút. Všetko bolo rýchle a funkčné, jednoduché a bezproblémové, ale potom som chcel aktivovať svoj demo účet a prišla správa, že „niečo sa pokazilo“.

Webová stránka

Okrem angličtiny je web k dispozícii v ďalších štyroch jazykoch vrátane češtiny a slovenčiny. To je veľmi dobrá správa pre domácich investorov, ktorí neovládajú úplne cudzie jazyky, ale napriek tomu môžu vstúpiť na trhy s maklérom.

Musím povedať, že webová stránka sa mi veľmi páčila. Bola jednoduchá a funkčná, svetlé farby sú dobrou zmenou a nie je na nej príliš veľa informácií. V hornej časti máte hlavnú stránku, kde si môžete vybrať presne to, čo potrebujete vedieť ako prvé:

 • Produkty
 • Obchodovanie
 • Academy
 • Novinky

Každá možnosť sa odvíja k ďalším možnostiam pre vaše správne rozhodnutie. V časti „Obchodovanie“ sa nachádzajú dokumenty, informácie o spoločnosti a možnosti platby. V „Academy“ nájdete videá, návody, webináre a články pre každého. Nezáleží na tom, či ste začiatočník alebo profesionál.

Spoločnosť Zetano pre vás v sekcii FAQ pripravila všetky informácie, ktoré sú potrebné na obchodovanie. Ak ste v obchodovaní začiatočník, oceníte slovník pojmov. Nájdete tu všetky informácie, ktoré potrebujete pre svoje obchodovanie. Celý slovník je prehľadný.

Sklamanie však zažijete, keď kliknete na „Video tutoriály“ a momentálne tam nie sú žiadne videá. Nie je tu ani žiadny živý chatbot. Ak ich potrebujete kontaktovať, k dispozícii je kontaktný formulár alebo ich adresa. Na internete som nenašiel žiadne recenzie Zetano, ale je tam e-mailová adresa a telefónne číslo, na ktorom ich môžete kontaktovať.

Poplatky Zetano

Poplatky makléra sa môžu líšiť a meniť, môžu existovať ďalšie poplatky, ktoré nie sú uvedené v tejto recenzii. Zetano si neúčtuje poplatky za vklady ani výbery. Všetky poplatky za platby a prevody tretej strany sú v držbe klienta a spoločnosť odpočíta príslušnú sumu z účtu. Pri prechádzaní ich účtu som nenašiel transparentné informácie o poplatkoch. Chýba mi tabuľka poplatkov alebo niečo jednoduché, aby som pochopil, čo sa účtuje.

Zetano sociálne siete

Zetano je veľmi aktívny na sociálnych sieťach. Uverejňujú vzdelávacie príspevky aj príspevky zamerané na aktuálne udalosti vo svete. Grafika je veľmi pútavá a zodpovedá webovej stránke. Zetano nájdete na Instagrame, Facebooku, Linkedine a dokonca aj na Twitteri.

Instagram: https://www.instagram.com/zetano_global/

Facebook: https://www.facebook.com/zetanoglobal

Linkedin: https://www.linkedin.com/company/zetano-eng/?viewAsMember=true

Twitter: https://twitter.com/ZetanoGlobal

Výhody:

 • Regulované
 • Jednoduchý dizajn
 • Vzdelávacia podpora
 • Bezplatný účet a demo účet

Nevýhody:

 • Nedostupné demo pre mňa
 • Žiadny chatbot
 • Žiadne recenzie
 • Chýbajúce transparentné informácie o poplatkoch

Naše hodnotenie

Naše hodnotenie

7 KOMENTÁŘE

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno