Vylúčenie zodpovednosti

Upozornenie na obchodné riziká a vylúčenie zodpovednosti
Upozornenie na riziká spojené s obchodovaním kryptomien, akcií, binárnych opcií a CFD kontraktov: Finančné produkty ponúkané spoločnosťami uvedenými na tomto webe nesú vysokú mieru rizika a môžu spôsobiť stratu všetkých vašich prostriedkov.
Rozdielové zmluvy sú komplexné nástroje av dôsledku použitia finančnej páky sú spojené s vysokým rizikom rýchleho vzniku finančnej straty. Pri obchodovaní s rozdielovými zmluvami dochádza u 70 – 90 % účtov retailových investorov k vzniku finančnej straty. Mali by ste zvážiť, či rozumiete tomu, ako rozdielové zmluvy fungujú, a či si môžete dovoliť vysoké riziko straty svojich finančných prostriedkov.
Všetky informácie uverejnené na tomto webe sú určené výhradne na študijné a informatívne účely a neslúžia v žiadnom prípade ako konkrétne investičné či obchodné odporúčania. Pri tvorbe článkov na tomto webe nebolo postupované podľa požiadaviek zákona č. 256/2004 Zb., o podnikaní na kapitálovom trhu upravujúcich pravidlá pre analýzu investičných príležitostí alebo investičné odporúčania.
Prevádzkovateľ tohto webu ani jednotliví autori študijných materiálov nie sú registrovanými brokermi či investičnými poradcami či maklérmi.
Pokiaľ sa aj napriek tomu rozhodnete investovať svoje peniaze, nikdy by ste nemali investovať peniaze, ktoré si nemôžete dovoliť stratiť.