eToro – Recenzia brokera

Portál eToro je jedným z najväčších obchodníkov CFD na svete a je veľmi známy tým, že poskytuje širokú ponuku sociálneho obchodovania.

Recenzia brokerského webu: eToro – významný CFD broker

Portál eToro je jedným z najväčších obchodníkov CFD na svete a je veľmi známy tým, že poskytuje širokú ponuku sociálneho obchodovania. Broker vlastní licenciu hneď od niekoľkých orgánov, vrátane České Národní Banky. Poďme sa pozrieť tomuto brokerovi pod pokrievku.

Prehľadnosť

Prehľadnosť na stránkach je na zlej úrovni. Užívateľ musí stále scrollovať, aby sa dostal ku všetkým informáciám na webe. V záložkách, ktoré inde normálne fungujú, je len voľba jazyka, login a „why eToro“. Dizajn je príjemný a moderný.

Spravodajstvo

Spravodajstvo na webe nie je. Veľké mínus.

Služby

Web nie je preložený do slovenčiny, ale pre zdatných angličtinárov to nie je problém. Tento broker je zaujímavý prepracovaným systémom social tradingu, kde je možné „okukať“ a okopírovať obchody, ktoré uzatvára iný obchodník. Samozrejme je možné ostatným ukázať len niektoré obchody. Ďalej je tu veľká ponuka obchodovania CFD. Zaujímavé je aj fórum, kde je možné pridávať príspevky a pýtať sa na čokoľvek, čo Vás napadne.

Obecné informácie

Sociálny trading je veľmi zaujímavý a tento web vám z neho veľa ponúkne. Je tu možné obchodovať s mnohými inštrumentmi, a to hodnotíme pozitívne. Negatívnou stránkou veci je absencia českého prekladu webu a s ním súvisiaca absencia podpory v češtine.

Naše hodnotenie

1 komentář

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno