Čo by ste mali vedieť o poistení Pillow – pohľad zvnútra

Pillow

Poisťovňa Pillow je pre vás možno neznáma, ale na českom trhu nie je úplne nová. Pôvodne vznikla v roku 2015 pod názvom První klubová pojišťovna, v roku 2019 sa rebrandovala na Pillow. Za šesť rokov svojej existencie na českom trhu si Pillow úspešne získala tisíce klientov. Cieľom spoločnosti je ponúkať inovatívne poistné produkty prostredníctvom najmodernejších technológií. Pillow pôsobí výhradne online, bez fyzických pobočiek, čím poskytuje svojim klientom pohodlie. Klienti môžu svoje poistenie jednoducho spravovať elektronicky a dokonca si môžu nastaviť dátum začiatku poistenia na hodinu. Po podpísaní zmluvy môžu poistné krytie využívať okamžite.

Poisťovňa je jedinečná aj svojím vzťahom s klientmi. Svojim klientom prepláca vybrané poistné, ale 50 % poistného, ktoré im zostane za rok, vypláca klientom, ktorí jazdili celý rok bez nehody. S Pillowom teda môžete ušetriť dvakrát – ak jazdíte málo, poistné sa vám zníži, a ak jazdíte bez nehôd, získate od poisťovne finančný bonus.

Obsah

Rôzne druhy poistenia vozidiel a iné druhy poistenia

Produkty poistenia vozidiel Pillow zahŕňajú dva základné druhy poistenia a jednu doplnkovú službu:

Povinné zmluvné poistenie: Povinné zmluvné poistenie, ktoré musí mať každý vodič auta, chráni poisteného pred škodami na zdraví a majetku a škodami na vozidle iných účastníkov dopravných nehôd. Poistné za povinné zmluvné poistenie sa platí podľa prejdenej vzdialenosti – na českom trhu budete len ťažko hľadať inú poisťovňu s podobnou úpravou.

Čo je dobré vedieť

„Pre zjednodušenie sa poisťovňa rozhodla zahrnúť do povinného zmluvného poistenia zodpovednosti len 11 vankúšov, avšak tento počet vankúšov pokryje väčšinu rizík pravidelnej a príležitostnej jazdy autom alebo iným dopravným prostriedkom. Keďže ide o mladú spoločnosť, ponúka aj pomerne vysoké poistné limity pre škody na majetku alebo na zdraví, ktoré sa pohybujú od 70 do 100 miliónov Kč. Poistiť je možné nielen osobné automobily, ale aj motocykle či nákladné vozidlá.“

Pillow skúsenosti, Pillow recenzie, Pillow poistenie

Zistite, čo patrí medzi [Top 5] Nebezpečné povolanie, vďaka ktorým zbohatnete

Havarijné poistenie: Každý vodič, ktorý spôsobí nehodu, by mal zvážiť uzatvorenie havarijného poistenia. Na rozdiel od zákonného poistenia kryje aj škody, ktoré vodič pri nehode spôsobí na vlastnom vozidle. Každý zákazník poisťovne Pillow si môže svoje havarijné poistenie prispôsobiť pomocou „vankúšov“, ktoré zahŕňajú rôzne druhy doplnkového krytia. Môžete získať havarijné poistenie, ktoré kryje takmer všetky možné riziká, či už ide o dopravnú nehodu, poškriabanie laku spôsobené kľúčom, vandalizmus alebo krádež batožiny.

Podporné služby: Poskytuje aj právne poradenstvo kedykoľvek počas dňa po telefóne. Právne poradenstvo však môžete vyhľadať aj písomne. V takom prípade dostanete odpoveď do dvoch dní.

Poistenie domácnosti: Pillow ponúka komplexné poistenie domácnosti, ktoré chráni váš domov a majetok a poskytuje pokoj v prípade neočakávaných udalostí. S poistením Pillow vám poistenie domácnosti môže poskytnúť pokoj a istotu pre majiteľov domu.

Zranenia a choroby: Pillow poskytuje spoľahlivú poistnú ochranu v prípade úrazov a chorôb a zabezpečuje vám prístup k potrebnej starostlivosti bez finančných obáv. Či už čelíte neočakávaným liečebným nákladom v dôsledku úrazu alebo bojujete s nákladmi na liečbu choroby, poistenie Pillow vám môže poskytnúť cennú podporu. Ich krytie zvyčajne zahŕňa liečebné náklady, náklady na hospitalizáciu a dokonca aj náhradu za stratu príjmu, ak nemôžete pracovať v dôsledku úrazu alebo choroby. Okrem toho môže poistenie Pillow ponúkať výhody, ako je úhrada rehabilitačných služieb, liekov na predpis a iných potrebných liečebných postupov.

Pillow skúsenosti, Pillow recenzie, Pillow poistenie

Po týchto lukratívnych ponukách sa určite budete chcieť dozvedieť, ako sa stať používateľom poistenia Pillow. Nižšie sme pre vás pripravili stručného sprievodcu.

Prečítajte si našu recenziu: Golden Brokers – Recenzia brokera …

Ako získať poistenie od spoločnosti Pillow

Zaregistrujte sa na webovej stránke Pillow alebo si stiahnite mobilnú aplikáciu. Vyplníte základné požadované informácie a obratom dostanete cenovú ponuku a návrh zmluvy. Podmienky sú jasné a jednoduché. Obsahujú návrhy poistenia, poistné podmienky, informačné dokumenty o produkte a zákaznícke zmluvy. Všetky tieto dokumenty dostanete e-mailom, čo považujem za obrovskú výhodu z hľadiska rýchlosti doručenia. V priloženom zozname zmluvných autoservisov nájdete celý rad zmluvných autoservisov.

Hneď ako dostanete zelenú kartu a potvrdenie o poistení e-mailom, vytlačíte si potrebné dokumenty a môžete začať využívať poistenie vozidla od dátumu a času, ktoré ste uviedli pri objednávke pri registrácii poistenia.

Poistenie sa uzatvára na dobu neurčitú a vzniká zaplatením prvej splátky poistného. Splátky si môžete rozložiť na mesačné, štvrťročné, polročné alebo ročné intervaly.Ďalšou výhodou je zákaznícka peňaženka, ktorá je určená na zjednodušenie platenia zmlúv; nemusíte si pamätať rôzne špeciálne premenné a symboly zmlúv, ani vedieť, či máte v poisťovni uzatvorených viacero zmlúv.Do zákazníckej peňaženky vám poisťovňa zašle aj prípadný preplatok v prípade predčasného ukončenia zmluvy alebo v prípade nevyužitých kilometrov.

Pillow skúsenosti, Pillow recenzie, Pillow poistenie

Poistenie Pillow: ochrana toho najdôležitejšieho

Vankúšové poistenie prináša na stagnujúci český trh s poistením vozidiel závan čerstvého vzduchu. Ponúka množstvo zaujímavých inovácií a služieb. Nielenže môžete na poistení výrazne ušetriť, ak nejazdíte často, ale môžete získať aj ročný bonus, ak nemáte nehodu. To sú služby, pri ktorých Polievka v súčasnosti nemá konkurenciu.Ak potom skombinujete možnosť kúpiť si poistenie vozidla prostredníctvom aplikácie, potom je to poisťovňa, ktorú sa oplatí vyskúšať.

Hlavnou výhodou poistenia je jeho jednoduchosť, vďaka ktorej potenciálni kupujúci presne vedia, za čo platia. Samotné pripoistenie dokáže vyriešiť takmer všetky ťažkosti, ktoré vás môžu stretnúť pri jazde po miestnych komunikáciách. Ceny poistenia zodpovednosti za škodu sú prijateľné, výrazne nižšie ako u iných poisťovní.

Väčšina vodičov oceňuje efektívnu a kvalitnú komunikáciu poisťovne, ktorá sa vždy snaží vyhovieť individuálnym požiadavkám svojich zákazníkov.Povinné zmluvné poistenie je veľmi obľúbené najmä medzi sezónnymi vodičmi, vrátane motocyklistov, ktorí si nemusia kupovať zbytočne drahé povinné zmluvné poistenie. Pozitívne ohlasy sa týkajú aj podporných služieb, ktoré väčšinou fungujú ako zvyčajne.

Neprehliadnite: Fed chystá masívne pôžičky pre podnikateľov