Ázijské akcie začali nový týždeň rastom. V regióne je indická burza

Hlavné akciové trhy v Ázii sa počas pondelkového obchodovania vydali pozitívnym smerom. Tokio, Shanghai a Hong Kong vykázali rast. Tento región ponúka akciové indexy v Bombaji, lode maximálne do 2,5 mesiaca.

Hlavné akciové trhy v Ázii sa počas pondelkového obchodovania vydali pozitívnym smerom. Tokio, Shanghai a Hong Kong vykázali rast.

Hlavný index burzy BSE NSE Nifty 50 je v čase nového kruhového objazdu o 2,2 percenta vyšší ako 18 bodov. To predstavuje najvyššiu úroveň za posledných 2,5 mesiaca. Ak máme poschodie stojace na podlahe banky HDFC Bank, pôdorys podstavca na svahu banky, ktorá podlaha je sotva najvyšším bodom na hypotetickom kmeni. Podľa agentúry Reuters oznámila jedinú transakciu za odhadovaných 40 miliárd dolárov.

Bombajská burza

Akcie HDFC Bank na konci dňa vzrástli až o 13 percent, čím sa zvýšili celkové úrokové sadzby. I cez to ich zatvárajúca cena vyhupla o desať percent nad piatkovú úroveň. Podobné akcie s Housing Development Finance Corp. vlastní HDFC Bank. Všetky bankové segmenty na bombajskej burze vzrástli o rovnaké percento.

Ázijské trhy

Do kladného teritória sa vydali také akcie na ďalších významných ázijských trhoch. Index Nikkei Tokyo Stock Exchange vzrástol o 4 percentá, hongkonský Hang Seng o 2,1 percenta a Shanghai Composite o 0,94 percenta.

3 KOMENTÁŘE

  1. […] Ako je zrejmé z nadpisu, tak spoločnosť DeGiro ponúka veľmi široké spektrum služieb za extrémne nízke ceny. Pôvodne tieto výhody čerpali iba veľkí profesionálni klienti, ale to sa zmenilo v roku 2013. Minimálny vklad je len jedna koruna a veľkosť páky je až 1:300. Spready sa pohybujú od 2 pipov, čo je priemer v porovnaní s konkurenciou. Používanou platformou je Webtrader, ktorý cez spoločnosť DeGiro ponúka obchodovanie na viac ako 30-tich burzách. […]

  2. […] Podľa odborníkov za súčasnú kolísavosť Bitcoinu môže narastajúca neistota medzi investormi, ktorí sa navyše snažia byť opatrní. Hodnota Bitcoinu navyše v posledných mesiacoch kopíruje vývoj akciových trhov. Tie v stredu reagovali na zvýšenie základnej úrokovej sadzby americkej centrálnej banky rastom. Počas štvrtku však investori začali vyberať zisky a akcie začali prudko klesať v rámci všetkých troch hlavných segmentov burzy. […]

Comments are closed.