Tradematics.com – Recenzia brokera

Tradematics.com je registrovaná značka spoločnosti Golden Brokers Ltd.

tradematics website

Tradematics.com kombinujú kvalitné technológie, ktoré umožňujú profesionálnym aj individuálnym obchodníkom získať prístup na najväčšie a najlikvidnejšie trhy na svete. Poskytujú viac ako 60 menových párov a CFD na akcie, indexy a komodity, kovy a energie a tiež bezplatný demo účet. Tradematics je tiež prvým brokerom na svete, ktorý využíva umelú inteligenciu.

Tradematics.com recenzia – Obsah

S čím možno obchodovať, obchodné nástroje

Ako som už spomenul, so službou Tradematics.com môžete obchodovať s komoditami, Forexom, indexmi a akciami. Každý nástroj je pekne vysvetlený na ich webovej stránke. Pokiaľ som našiel, ponúkajú jeden účet, ale nenašiel som o ňom žiadne informácie.

tradematics.com
tradematics.com
tradematics.com

Regulácia makléra Tradematics

Tradematics je registrovaná značka spoločnosti Golden Brokers Limited. Spoločnosť Golden Brokers Limited je autorizovaná a regulovaná Labuanským úradom pre finančné služby („LFSA“).

Vaše finančné prostriedky sú starostlivo monitorované, aby sa zabezpečil súlad s najnovšími regulačnými pravidlami, požiadavkami a usmerneniami, pričom sa zabezpečuje ich oddelenie od účtov a finančných prostriedkov spoločnosti. Túto informáciu nájdete aj na ich webovej stránke v časti „Licencie a predpisy“. Transparentné a jednoduché.

tradematics.com
tradematics.com

Demo účet na Tradematics

Demo účet je jedným z najlepších spôsobov, ako sa učiť. Je to virtuálny účet, ktorý odráža reálny účet. Môžete sa učiť na skutočnej platforme s virtuálnymi peniazmi, ktoré sú vopred nahrané.

Demo účty sú zvyčajne bezplatné a neobmedzené, ale každý broker má iné podmienky, preto si ich nezabudnite overiť. Tradematics.com ponúka demo účet. Možnosť otvoriť si ho je po celý čas v spodnej časti webových stránok.

tradematics.com

Poplatky

Poplatky makléra sa môžu líšiť a meniť, môžu existovať ďalšie poplatky, ktoré nie sú uvedené v tomto prehľade. V možnosti „Obchodovanie“ nájdete obchodné podmienky v jednoduchých podmienkach.

Ak je pozícia držaná cez noc, swapy budú spoplatnené, ale nenašiel som, koľko si účtujú. Nenašiel som žiadne ďalšie poplatky, spready nájdete individuálne v ich možnosti „Nástroje“. Ak mám byť úprimný, ani neviem, koľko je minimálny vklad.

Registrácia

Chystám sa vyskúšať demo účet. Ak sa chcem zaregistrovať, kliknem na možnosť „Try Demo Account“. Zobrazí sa malý formulár, kde potrebujú vaše meno, priezvisko a e-mailovú adresu. Hneď mi prišli dva e-maily. Jeden s mojimi prihlasovacími údajmi a druhý s aktivačným odkazom.

tradematics.com
tradematics.com
tradematics.com

Demo účet je predinštalovaný s 100 000 USD, ktoré môžete použiť pri učení.

Obchodné platformy


Obchodovať môžete na smartfóne prostredníctvom obchodnej aplikácie Tradematics, aplikácia je k dispozícii pre operačné systémy iOS a Android. With the app, you can log in and out, open and close positions, set up trade orders etc. Na počítači si môžete stiahnuť obchodnú platformu xStation alebo prejsť na Webtrader.

Po overení svojho účtu som sa pokúsil kliknúť na tlačidlo „Začať obchodovať“, ale bez úspechu. Takže akokoľvek to bolo na začiatku jednoduché, demo účet ani Webtrader sa nenačítal.

tradematics.com

Web brokera

Webová stránka je veľmi jednoduchá, čistá a upokojujúca. Nothing extra, no flashing lights or colors and no extra marketing blabber. Hlavné menu je v hornej časti.

Možnosti „Novinky“ ponúkajú správy o trhu, analýzy, týždenné prehľady, blog a ekonomický kalendár. There`s a video option, but without any videos. V možnosti „Education“ (Vzdelávanie) nie sú žiadne príspevky, žiadne webové semináre ani videá.

Pokiaľ ide o jazyky, stránka je k dispozícii v troch jazykoch. Okrem angličtiny je k dispozícii aj vietnamčina a arabčina, takže na navigáciu na stránke Tradematics musíte rozumieť aspoň jednému z týchto jazykov.

tradematics.com

Sociálne siete Tradematics

Podľa svojej webovej stránky je Tradematics.com na Facebooku, Twitteri, Instagrame a Linked In. Na ich účty sa však nedostanete prostredníctvom ich webovej stránky, čo znamená, že si ich musíte nájsť sami. Skúšal som Facebook a žiadne konto som nenašiel, rovnaký scenár bol aj s Instagramom.

Výhody a nevýhody brokera Tradematics

Výhody sú už vysvetlené na ich webovej stránke. Sú regulované a všetky právne dokumenty si môžete stiahnuť. Ich webová stránka je super jednoduchá a dizajn je dobrý. Každý nástroj je vysvetlený a zákaznícky servis je vraj nepretržitý a profesionálny

V sekcii Novinky nie sú žiadne príspevky, v sekcii Vzdelávanie nie sú žiadne webináre, články ani videá. Nenašiel som žiadne informácie o poplatkoch ani viac informácií o jednom účte, ktorý ponúkajú. Registrácia bola jednoduchá, e-maily som dostal hneď, ale nemohol som si otvoriť demo účet. Neexistuje žiadny živý chat pre mňa, aby som tento problém vyriešil.

Naše hodnotenie

2 KOMENTÁŘE

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno