Žijeme vo veľmi digitálnom svete a papierové peniaze sú stále menej časté. Kryptomeny všetkých druhov sa rozvíjajú závratnými rýchlosťami. Niektoré spoločnosti dokonca platia zamestnancom v kryptomenách. Ako rastie krypto segment aj obchodovanie všeobecne, rastie aj dopyt investorov a používateľov po spoľahlivých krypto obchodných platformách. A tieto platformy sa ako odpoveď veľmi často objavujú. Ale ako si vybrať spoľahlivú platformu? Ako viete, že vaše dáta sú na tejto konkrétnej platforme úplne chránené a že si budete môcť vybrať svoj kapitál? V dnešnej recenzii sa budem snažiť rozlúsknuť tento problém použitím príkladu brokera BITmarkets.com.

Obchodné nástroje BITmarkets.com

Začiatkom roku 2022 do krypto sveta prišla nová burza: BITmatkets.com. BITmarkets je spravovaná spoločnosťou Unicorn Technologies Limited, ktorá prináša software, technológiu digitálnych aktív a virtuálne finančné aktíva cez peer-to-peer sieť a centrálne spravovanú platformu, kým udržiava najvyššiu úroveň bezpečnosti a skvelé zákaznícke služby. Hoci je pravda, že broker nie je nijako regulovaný, snáď sa to v budúcnosti zmení. Obchodníkov by mohol milo zaujať počet kryptomenových možností.

Je ich viac ako 80 párov. Obchodujú sa proti USD a EUR. Navyše broker ponúka program odmeňovania s ozajstnými a lákavými bonusmi. Nie každý broker má takúto ponuku.

BitMarkets
Program odmeňovania na BITmarktes.com

V obchodnej ponuke majú investori možnosť vybrať si kontrakty spot a futures, čo zefektívni vaše obchodovanie na základe vašich preferencií.

Hneď pod tým na domovskej stránke sú investorov ponúknuté okamžité konverzie v rôznych variáciách, takže nemusíte prehľadávať celú stránku, aby ste ich našli. Všetko je veľmi dobre rozvrhnuté – všetky dôležité veci sú po ruke.

BitMarkets
Konverzie BITmarkets.com

Platforma BITmarkets.com

Webové sídlo brokera je dizajnované tak, aby bolo stručné, ale v tom najlepšom zmysle. Stránka nie je preplnená zbytočnými informáciami a všetky dôležité gombíky sú vizuálne príťažlivé. Vývojári tohto projektu odviedli dobrú prácu a ich prístup je veľmi sústredený na zákazníka. Stránka ma lokalizáciu v 28 jazykoch, čo znamená, že investori takmer z celého sveta môžu platformu používať bez jazykovej bariéry. Toto dáva brokerovi veľa výhod.

Pokiaľ ide o jazykovú podporu, nie je sa na čo sťažovať. Medzi jej konkurenčné výhody rozhodne patrí 28 rôznych jazykových verzií vrátane češtiny a slovenčiny. Preklad síce nie je dokonalý, niektoré výrazy (aspoň v slovenčine) sú trochu neobratné, ale svoj účel plní a webovú stránku môžete používať aj bez znalosti cudzích jazykov.

Farebná schéma webového sídla je v podstate veľmi jemná – žltá a biela s prvkami čiernej. Font je veľký a čitateľný. V pätičke môžete nájsť dôležité informácie o obsahu, vrátane právnych informácií.

Vývojári platformy takisto venovali veľa úsilia, aby vytvorili solídnu platformu na obchodovanie. To znamená, že si nemusíte nainštalovať akúsi aplikáciu, aby ste mohli používať stránku. Stačí, keď si vytvoríte účet a prihlásite sa.

Obchodná platforma na BITmarkets.com

Demo účet

Keďže stránka je robená pre skúsených krypto investorov, neponúka demo účet. Pre niekoho by to mohla byť nevýhoda. Avšak existuje pre to logický dôvod. Stránka je úzko špecializovaná na kryptomeny a nemá cenné papiere, zlato ani iné obchodné nástroje. V zásade je chýbajúci demo účet istou ochranou zákazníckej základne. Teda, keď si človek vytvorí obchodný účet, má z toho priamy úžitok aj používateľ, aj broker. V prípade demo účtu si možno používateľ nikdy neotvorí obchodný účet, čo je nevýhodou pre používateľa aj pre brokera. Ja osobne vidím neexistujúci demo účet skôr ako výhodu a nie nevýhodu.

Registrácia a vytvorenie obchodného účtu

Zložitosť je o jednoduchosti. Toto presne platí pre brokera BITmatkets.com. Proces registrácie je extrémne jednoduchý. Registračné tlačidlo sa nachádza v hlavičke aj v pätičke stránky.

Kliknite na Registrovať a jednoducho zadajte všeobecné informácie ako meno, heslo, emailová adresa a telefónne číslo. V podstate nič nové.

Po registrácii vám príde mail s odkazom na potvrdenie. A voilà, už ste členom obchodného tímu BITmarkets.com.

Aktivita na sociálnych sieťach BITmarkets.com

Broker má celkom aktívne účty na trhovo najúspešnejších sociálnych sieťach ako Facebook, Twitter, Instagram a LinkedIn.

Najmä ich účet na Instagrame je zábavný a z nášho pohľadu spĺňa všetky moderné kritériá, ako viesť účet na tejto sociálnej sieti. Často tiež organizujú súťaže o kryptomeny. Odporúčame navštíviť túto sociálnú síť.

Jednoducho kliknite na ikonu siete a systém vás automaticky presmeruje na online účet brokera. Účty sú pravidelne aktualizované a obsahujú nové informácie. Toto podporuje istý druh dôvery v spoľahlivosť brokera.

Čo sa týka toho, ako je možné brokera kontaktovať, veľa možností nie je. Nemá žiadne online chaty ani telefónne číslo. Dá sa kontaktovať jedine cez email. Avšak na druhej strane, ak sa pozriete na stránku Kontakty, môžete vidieť, že na rôzne otázky sa môžete pýtať rôznych špecifických tímov.

Adminom to dodáva dojem koherencie. A to, že nemá chatbotov alebo telefónne čísla neovplyvnilo to, že broker BITmarkets.com vyhral ocenenie na Crypto Expo 2022 v Dubaji v kategórii „Najlepší zákaznícky servis kryptoburzy“. 

Ocenenie pro BITmarkets.com

Musíte uznať, že takéto ocenenia sa nedajú kúpiť a nedávajú sa len tak pre nič za nič. Za takýmto ocenením je veľa tvrdej práce a tímovej spolupráce. A to je ďalší dôkaz, že BITmarkets.com si robí svoju prácu správne.

Mobilná aplikácia a možnosti platby na BITmarkets.com

Tento obchodník má aj mobilnú aplikáciu a je veľmi šikovná. Dá sa jednoducho stiahnuť z Appstore alebo Google Play a trvá to len niekoľko minút. Mobilná verzia ponúka všetky prvky plnej verzie.

Vklad aj výber peňazí sú veľmi jednoduché vo verzii pre počítač aj pre mobil. K dispozícii sú všetky spôsoby vkladu od platby kartou po platbou e-peňaženkou. Minimálny výber je 100 dolárov, ale minimálny vklad je o čosi vyšší, konkrétne 250 dolárov.

Nič však nie je dokonalé, takže si poďme porovnať výhody a nevýhody brokera BITmarkets.com:

Výhody

  • Veľké množstvo krypto variácií
  • Lokalizácia webového sídla v 28 jazykoch
  • Dostupnosť veľkého množstva platobných systémov
  • Ocenenie za najlepšie zákaznícke služby 2022
  • Veľa emailových kontaktov klientskej podpory
  • Aktívne účty na sociálnych sieťach
  • Štedrý program odmeňovania

Nevýhody

  • Chýba chat alebo telefónne číslo pre zákazníkov
  • Žiadny demo účet
  • Dosť vysoký minimálny vklad

Ako môžete vidieť, tento broker má oveľa viac výhod ako nevýhod. Snažili sme sa byť čo najviac objektívni v našej recenzii a spravodlivo sme posúdili brokera BITmarkets.com. Tomuto brokerovi môžete veriť a vstúpiť do jeho kruhu členov tým, že si založíte obchodný účet.

Naše hodnotenie

Naše hodnotenie

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno