Saxo Bank – Recenzia brokera [2022]

Táto recenzia je o spoločnosti Saxo Bank z Dánska, ktorá vznikla už v roku 1992. Saxo Bank má všetky potrebné licencie vrátane tej od ČNB. Budeme hodnotiť prehľadnosť webu, spravodajstvo a kvalitu služieb.

Prehľadnosť

Vyváženosť farieb a obsahu je evidentná už po chvíľke surfovania. V dolnej časti úvodnej stránky sú inštruktážne videá, ktoré môžu uľahčiť orientáciu na webe aj vo fungovaní systému tohto konkrétneho obchodníka. Na náš vkus bolo na úvodnej stránke až moc odkazov na tú rovnakú vec, a to stiahnutie SaxoTrader, ktorý je platformou Saxo Bank. Lišta so záložkami je logicky usporiadaná a dáva na prvý pohľad zmysel.

saxo priehlad

Spravodajstvo

Spravodajstvo na tomto webe nenájdete, ale je tu aspoň možné nájsť rôzne vzdelávacie materiály a varovanie pred podvodmi.

Služby

Saxo Bank dáva na výber z troch druhov účtu, ktoré sa podobne ako u konkurencie líši úrovňou servisu a výhodnosťou podmienok. Druhy účtu sa zároveň líšia minimálnym vkladom a cenou služieb. Pekným bonusom je to, že môžete obchodovať z jednej platformy forex, opcie, akcie, komodity a mnoho ďalšieho. Ponúka zároveň niekoľko rôznych platforiem pre internetový prehliadač i tablet.

saxo ucty

Všeobecné informácie

Pražské sídlo je v Betlémskom paláci v Prahe 1, kde sú obchodníci k dispozícii od pondelka do piatku v čase od 8:30 – 17:30. Spoločnosť má veľmi dobrú reputáciu a vysoko poisťuje vklady svojich klientov. Chybou na kráse je vysoká cena. Absencia spravodajstva nás v redakcii mrzela, a preto dávame o niečo nižšiu známku.

Naše hodnotenie

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno