Phillip Capital – Recenzia brokera [2022]

Phillip Capital

Phillip Capital je medzinárodný a retailový maklér, ktorý bol založený v roku 1975 a ponúka na obchodnom trhu rozmanitú škálu obchodných aktív. Centrála spoločnosti Phillip Capital sa nachádza v Singapure a pôsobí vo finančných centrách 15 krajín vrátane pobočiek v Austrálii, Kambodži, Číne (a Hongkongu SAR), Francúzsku, Indii, Indonézii, Japonsku, Malajzii, Singapure, Thajsku, Turecku, Veľkej Británii, Spojených arabských emirátoch. , USA a Vietnam. Spoločnosť Phillip Capital je regulovaná a licencovaná úradom Financial Conduct Authority (FCA).

Phillip Capital

Zabezpečenie

Spoločnosť Phillip Capital dodržiava prísne finančné predpisy ukladaním finančných prostriedkov klientov na oddelených účtoch v renomovaných bankách.

Obchodné platformy Phillip Capital

Spoločnosť Phillip Capital ponúka široký výber platforiem obchodovania s futures pre obchodníkov a podporuje rôzne front-endové obchodné platformy, ako je platforma TT a CTS. Phillip Capital poskytuje front-end platformu tretích strán, ako je Multicharts, ZlanTrader na pripojenie k platformám na smerovanie objednávok v CQG alebo Rithmitic. 

MT4 funkcie:

  • •Pokročilé grafy
  • Automatizované obchodovanie
  • Odborní poradcovia

Phillip Capital

Typy účtov

Phillip Capital umožňuje klientom otvoriť si účty Individual, Joint, Corporate, LLC, LLP, Trust, IRA, účty penzijných plánov, Discretionary a Demo účty.

Vzdelávanie

  • Slovník
  • Správy
  • FAQ

Poplatky Phillip Capital

Phillip Capital ponúka maximálnu páku 1:400, minimálnu veľkosť lotu 0,1, minimálna výška vkladu je 200 dolárov a za vklad ani výber sa neplatia žiadne poplatky. Za účty, ktoré sú neaktívne počas obdobia 6 mesiacov, sa však účtuje poplatok. Vklady je možné vkladať bankovým prevodom a kartou Visa / Maestro.

Klientska podpora

Spoločnosť Phillip Capital poskytuje vynikajúci zákaznícky servis v rôznych jazykoch, ktorý klientom pomáha pri akýchkoľvek otázkach prostredníctvom telefónu, e-mailu a live chatu.

Regulácie Phillip Capital

Spoločnosť Phillip Capital je autorizovaná a regulovaná úradom Financial Conduct Authority (FCA).

Zhrnutie

Phillip Capital je medzinárodný a maloobchodný maklér. Spoločnosť Phillip Capital dodržiava prísne finančné predpisy, aby boli prostriedky klientov zabezpečené. Spoločnosť Phillip Capital poskytuje obchodníkom rôzne jedinečné účty na obchodovanie na širokom výbere obchodných platforiem s futures. Phillip Capital tiež ponúka nízke spready, spoľahlivú zákaznícku podporu a rýchle vykonávanie obchodovania. Spoločnosť Phillip Capital je regulovaná Financial Conduct Authority (FCA).

Naše hodnotenie

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno