Recenzia brokerského webu: FXGlobal24 – Jednoduchý a jasný broker

V tomto dieli nášho seriálu o brokerských weboch sa pozrieme na ponuku na webe FXGlobal24. Ako obvykle budeme hodnotiť prehľadnosť webových stránok, kvalitu ponúkaného spravodajstva a úroveň služieb ktoré web ponúka.

Prehľadnosť webu

Úvodná stránka webového portálu FXGlobal24 pôsobí veľmi dynamicky. Pozitívne hodnotíme to, že ku všetkým dôležitým informáciám sa užívateľ dostane bez nutnosti scrolovať dole po domovskej strane. Navigačná lišta funguje tak, ako má, a pohyb po stránkach je rýchly. Jedinú výčitku, ktorú k dizajnu webu máme, je to, že načítanie niektorých stránok trvá o niečo dlhšie, keď sa načítava aplikácia na pozadí.

Spravodajstvo

Tento web verejne dostupné spravodajstvo neponúka, k dispozícii je ekonomický kalendár. Pre klientov je ponúkaná možnosť zasielania denného reportu, v ktorom sú zahrnuté najdôležitejšie udalosti dňa.

Služby

FXGlobal ponúka obchodovanie vo všetkých najvýznamnejších odvetviach. Veľmi pozitívne hodnotíme možnosť vyskúšania si obchodovania prostredníctvom demo účtu. Každá z ponúkaných služieb je jasne vysvetlená, čo ocenia hlavne začínajúci investori. Páka sa pohybuje od 1:50 do 1:200. Brooker prijíma platby bez poplatkov pri platbách v korunách, eurách, alebo dolároch s tým, že je ponúkaný solídny výmenný kurz. Peniaze na investičný účet je možné vkladať bankovým prevodom, cez platobné karty alebo pomocou služby Skrill. Z ponúkaných služieb pre klientov je pre začínajúcich investorov najzaujímavejšia možnosť edukatívnych webinárov pojednávajúcich o tom, ako investovať. Tieto webináre sú v anglickom jazyku. Ďalej je ešte k dispozícii niekoľko e-kníh.

Všeobecné informácie a kontaktné údaje

Spoločnosť ponúka telefónnu a mailovú podporu v češtine a 6 ďalších jazykoch. Rovnako ako mnoho ďalších investičných spoločností, aj spoločnosť stojaca za webom FXGlobal sídli na Cypre. Podlieha teda kontrole miestneho regulátora CySEC. Popri tom má firma povolenie potrebné pre pôsobenie v celej rade ďalších európskych krajín. Web obsahuje všetko, čo začínajúci investor potrebuje, mohol by však mať viac spravodajstva.

Hodnotenie:

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno