FreeBitco.in – hlavná myšlienka služby

Na webovej stránke FreeBitco.in majú návštevníci možnosť zarobiť malé sumy BTC v rôznych časových intervaloch - od 1 minúty do 24 hodín.

Webová stránka FreeBitco.in, jedna z najznámejších vo svojej oblasti na získavanie, násobenie a hromadenie kryptomeny Bitcoin. Či už ste začiatočník, alebo s týmto zdrojom pracujete už dlho, informácie v tomto článku pre vás budú užitočné. Poznatky, ktoré z článku získate, môžete využiť v ktorejkoľvek fáze svojej cesty za kryptomenami. Článok si uschovajte, vráťte sa k nemu, keď ho budete potrebovať, a využite získané informácie na maximalizáciu svojho kryptoúčtu, aj keď vy osobne nerobíte nič alebo z vašej strany uplatňujete minimálne kroky. Ak ste pripravení, IDEME NA TO!

Obsah recenzie

Na úvod by sme mali poskytnúť niekoľko základných informácií o webovej lokalite. Bola vytvorená v roku 2013. Pracuje len s kryptomenou Bitcoin. Je tu zaregistrovaných viac ako 50 miliónov používateľov z celého sveta. Platforma je online bitcoinový žeriav/kasíno, ktoré ponúka hry, týždenné lotérie, športové stávky a možnosť prijímať sumy v bitcoinoch každú hodinu a všetky zarobené satoshi (akcie, porcie bitcoinov) si môžete kedykoľvek vybrať. FreeBitco.in je úplne legálne. Počas svojej existencie bol FreeBitco.in obohatený o rôzne nástroje a funkcie, ale jeho hlavným účelom je zarábať BTC zadarmo bez investícií. Poďme pochopiť, ako FreeBitco.in funguje a na čo slúžia bitcoinové kohútiky.

Prehľad FreeBitco.in

Kohútik FreeBitco.in patrí do kategórie diskrétnych kohútikov. Bitcoinové kohútiky sú webové stránky, ktoré ponúkajú používateľom bitcoiny zadarmo, a členovia kryptokomunity považujú takéto kohútiky za tradičný spôsob, ako získať bitcoiny zadarmo bez toho, aby minuli jediný cent. Tieto služby ponúkajú používateľom veľmi malé množstvo bitcoinov, tzv. satoši, výmenou za splnenie jednoduchých úloh (riešenie captchov, zobrazovanie reklám atď.).

Na webovej stránke FreeBitco.in majú návštevníci možnosť zarobiť malé množstvo BTC počas rôznych časových intervalov – od 1 minúty až po 24 hodín. Finančné prostriedky získavajú výmenou za plnenie malých úloh: napríklad za účasť v hrách alebo lotériách.

Okrem zbierania bitcoinov môžu návštevníci stránky FreeBitco.in využiť aj program odporúčaní alebo získať uložené prostriedky s úrokovou sadzbou.

Hlavnou výhodou FreeBitco.in je, že k platforme majú prístup používatelia z celého sveta. V súčasnosti je na platforme zaregistrovaných viac ako 50 miliónov ľudí, z ktorých väčšina pochádza z Latinskej Ameriky.

Pri neustálom používaní tejto stránky môžete získať nie až taký zlý príjem vo forme bitcoinov (BTC). Jej tempo rastie každým dňom a nemieni sa zastaviť. Správne rozloženie sátosu a trpezlivosť teda určite prinesú skvelé výsledky.

Prečítajte si ďalšie naše recenzie: Recenzia BITmarkets.com

Registrácia a prihlásenie na FreeBitco.in

Registrácia a prihlásenie na FreeBitco.in je pomerne jednoduché. Na hlavnej stránke oficiálnej webovej stránky FreeBitco.in sa na pravej strane nachádza registračný formulár s názvom „SIGN UP“, kde stačí zadať svoj e-mail, vymyslieť heslo a prejsť cez jednoduchý captcha.

Freebitco.in recenzia, bitcoin, kryptomeny

Následne dostanete e-mailovú správu s potvrdením vášho e-mailu. V ňom prejdite na odkaz a… Voila! Teraz sa môžete prihlásiť do svojho účtu kliknutím na tlačidlo “ LOGIN“ a získať svoje prvé satoshi z kohútika freebitcoin od začiatku zadarmo.

Na začiatok však odporúčame nastaviť dvojfaktorovú autentifikáciu aktivovaním zasielania potvrdzujúceho listu na váš e-mail. Môžete to urobiť na karte „PROFIL“ -> „2-FAKTOROVÁ AUTH.“.

Potom už len stačí kliknúť na tlačidlo „POVOLIŤ 2FA“ a zobrazia sa vám pokyny na nastavenie 2FA. Toto všetko je potrebné len v prípade, že peňaženku na FreeBitco.in používate na vkladanie viac či menej významných súm. Ak to nepotrebujete, 2FA bude zbytočné.

Bezpečnosť FreeBitco.in potvrdzuje certifikát Cloudflare s 256-bitovým šifrovaním SSL. Na stránke tiež nie sú žiadne správy o narušení bezpečnosti.

Mohlo by vás zaujímať: S&P 500: Odhalenie pulzu amerického trhu

Zarábanie na FreeBitco.in

Existuje niekoľko spôsobov, ako zarobiť BTC na FreeBitco.in:

1. Týždenná lotéria

Lotéria funguje podobne ako ruleta. Zakaždým, keď ju používateľ „roztočí“, dostane náhodné číslo v rozmedzí od 0 do 10 000. Čím je bližšie k 10 000, tým vyššia bude výhra v lotérii. Celkovo je k dispozícii 10 cien. Aby ste mohli „roztočiť“ koleso, musíte zbierať žreby lotérie. Tie sú účastníkom poskytované zadarmo za ich aktivitu v službe alebo si ich možno zakúpiť za peniaze.

2. Získavanie mincí zadarmo

Registrovaní návštevníci stránky FreeBitco.in majú možnosť získať každú hodinu bezplatné BTC za zadanie captcha. V takejto lotérii môžete „zarobiť“ od 0,00000037 do 0,037 BTC.

3. Násobná lotéria o BTC

Táto funkcia sa nazýva Multiply BTC. Ide o druh lotérie, v ktorej musí používateľ uhádnuť sériu čísel. Tlačidlo BET HI znamená, že stávka bude vyššia ako 5250; BET LO je nižšia ako 4750.

4. Pasívny príjem

Stránku FreeBitco.in možno použiť aj ako vkladový účet. Na jeho otvorenie je potrebné vložiť 0,0003 BTC. Potom platforma automaticky pripíše 4,08 % ročne zo zostatku. V tomto prípade nie je účet klienta na platforme zmrazený a má právo vybrať bitcoiny, kedykoľvek mu to vyhovuje.

kryptomeny, BTC, FreeBitco.in recenzia

5. Ťažba BTC

Ak má užívateľ na svojom účte viac ako 0,05 BTC, služba mu môže ponúknuť ťažbu kryptomeny priamo v prehliadači. Na tento účel je potrebné zadať ťažobný výkon, po ktorom FreeBitco.in sama určí hash rate a začne ťažiť BTC. Finančné prostriedky sa automaticky prevedú na účet užívateľa.

6. Referenčný program FreeBitco.in

Ak chcete získať podstatne viac bitcoinov zadarmo, odporučte ďalších používateľov, priateľov. Výhodou bitcoinového výčapu FreeBitco.in je vynikajúci referenčný systém. Za každý ťukanec, ktorý váš partner získa, vám bude pripísaných 50 % z jeho výhry, plus 1 žreb a 1 bod odmeny.

Stratégia FreeBitco.in

Hlavnou myšlienkou zarábania peňazí na tejto službe je kombinácia všetkých možností prijímania finančných prostriedkov.
Zvyčajne začínajúci používatelia stránky dostávajú minimálne sumy. Zvyšovaním aktivity na platforme, ako aj zbieraním väčšieho počtu bodov za odmenu začínajú príjmy návštevníkov rásť.

Body navyše je možné vymeniť za hodnotné ceny, žreby a satoši. Satoshi je nominálna hodnota BTC, ktorá sa rovná stomilióntinám kryptomeny. Vďaka tomu je satoshi najmenšou jednotkou, na ktorú možno mincu rozdeliť.

Okrem toho je možné zvýšiť príjem na FreeBitco.in prostredníctvom odporúčacieho programu. Užívatelia získavajú žreby, body a provízie za odporúčacie aktivity na stránke.

Vklad a výber kryptomeny z FreeBitco.in

Vkladať alebo vyberať z FreeBitco.in môžete z ktorejkoľvek časti stránky. V hornej časti stránky sa nachádzajú dve tlačidlá: Deposit (Vklad) a Withdraw (Výber).

Ak chcete pridať kryptomenu BTC na svoj zostatok na FreeBitco.in, musíte previesť požadovaný počet mincí zo svojej bitcoinovej peňaženky na uvedenú adresu. Minimálna suma nie je stanovená, na pripísanie je potrebné len jedno potvrdenie. Pre každú transakciu si môžete vygenerovať novú adresu (New Deposit Address), ale staré adresy zostávajú na vašom účte, takže prevod je dostupný aj pre ne.

Ak chcete vybrať bitcoiny (BTC) zo svojho účtu na FreeBitco.in, musíte kliknúť na tlačidlo “ Withdraw“ (Výber) a zadať požadovanú metódu a prijímajúcu adresu (alebo ju zmeniť vo svojom profile).

Auto – automatické platby každú nedeľu. Minimálna čiastka – 0,00003000 BTC. Provízia – 0,00001836 BTC.

Slow – výber každých 6-24 hodín. Minimálna suma nie je stanovená, provízia – 0,00001836 BTC.

Instant – možnosť rýchlej výplaty. Žiadosť bude spracovaná do 15 minút, ale provízia je vyššia – 0,00007805 BTC.

Kryptomeny na výmenu za fiat (tradičné) meny môžete konvertovať prostredníctvom bitcoinových búrz alebo kryptobúrz.

Neprehliadnite: Recenzia Tradematics.com

Záver

Ak chcete prakticky neobmedzené šance na výhru bezplatných BTC, potom dúfame, že táto recenzia FreeBitco.in zdôraznila, že je to skvelé miesto, kde tak môžete urobiť. K dispozícii sú bezplatné kasínové hry, žrebovania, športové stávky, súťaže a lukratívny program odporúčaní. Môžete tiež vložiť bitcoiny a zvýšiť tak svoj existujúci zostatok.

FreeBitco.in je bezpečné, legálne a zábavné miesto, kde môžete vyhrať peniaze online.

Výhody a nevýhody

Výhody

  • Služba sa oplatí.
  • Funguje od roku 2013.
  • Priamy výber do vašej peňaženky. Nie sú potrební sprostredkovatelia v podobe mikroplatobných peňaženiek.
  • Zarábať môžu klienti z celého sveta.
  • K dispozícii je dvojfaktorová identifikácia 2FA.
  • K dispozícii je mobilná aplikácia.
  • Rôzne možnosti zarábania.

Nevýhody

  • Nízka ziskovosť, pokiaľ nepoužívate ďalšie funkcie (lotéria, násobiteľ).
  • Interval medzi požiadavkami je 1 hodina.
Kryptomeny, recenzia FreeBitco.in, bitcoin

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno