KPMG predstavila nový produkt pre inštitucionálnych klientov. Volá sa KPMG Chain Fusion a umožní zákazníkom tejto poradenskej spoločnosti spravovať svoje investície vo virtuálnych menách v súlade s pravidlami finančného trhu. Klienti tak budú môcť majetok spravovať ako prostredníctvom tradičných nástrojov, tak pomocou nástrojov finty alebo blockchainových databáz.

Tím KPMG na projekte pracoval približne rok, samotné nástroje potom vyvíjal od tohtoročného februára. Chain Fusion predstavuje systém štandardizovaných dátových modelov pre všetky druhy transakcií, ktoré KPMG garantuje a vykonáva. A je jedno, či transakcia bude prebiehať čisto v kryptomenovom prostredí alebo pôjde o transakciu z jedného druhu prostredia do druhého.

Podľa KPMG tak dôjde nielen k urýchleniu a zefektívneniu správy majetku, ale klient získa aj väčšie zabezpečenie svojich dát. Spoločnosť KPMG však zatiaľ nezverejnila, koľko klientov už systém Chain Fusion začalo používať alebo sa k tomu chystá. Uviedla len, že o produkte hovorila s mnohými existujúcimi alebo potenciálnymi klientmi.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno