Keysight Technologies: Testovanie technológií

Keysight Technologies

Akcie Keysight Technologies, Inc. (NYSE) sú súčasťou indexu S&P 500. Ich cieľová cena je až na 130 USD, analytici doporučujú nákup KEYS a JP Morgan zdvihli svoje doporučenia pre KEYS na overweight.

Keysight technologies, Inc. Je firma, ktorá sa zaoberá riešením elektronického designu a testovania komerčných komunikácií pre letectvo, štátnu správu, obranu, energetiku, školstvo a automobilový priemysel v americkej, európskej a ázijsko-pacifickej oblasti.

Segment Commnications Solutions  Group ponúka niekoľko služieb, ako napríklad software pre automatizáciu elektronického designu (EDA), mikrovlnné a rádiofrekvenčné skúšobné prístroje, analyzátory logických aj riešenie optických laserových zdrojov a kalibráciu, opravy a poradenské služby.

Skupina Electronic Industrial Solutions Group naopak ponúka nástroje pre návrh ako napríklad riešenie, overovanie, digitálne multimetre, generátory funkcií, čítačky kmitočov, systémy zberu dát a analyzátory zvuku. Segment Ixia Solutions Group ponúka softwarové aplikácie, služby a údržbu hardwarových platforiem. Jedným z jej partnerov je spoločnosť Qualcomm Technologies, Inc.

Keysight Technologies, Inc. práve dokončila akvizíciu Eggplant od The Carlyle Group. Eggplant ponúka automatizáciu testov softwaru, ktorá využíva AI k programovaniu a urýchľovanie testov. Táto akvizícia umožní Keysight podporu a znalosti Eggplant a vďaka tomu môžu preniknúť na nové koncové trhy s rastovými príležitosťami.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno