Recenzia brokerského webu: FXNet – vysoká rýchlosť obchodov

FXNet je spoločnosť pôsobiaca v mnohých krajinách sveta a je licencovaná regulačným úradom CySEC na Cypre. Povesť tejto spoločnosti u nás poškodilo predovšetkým údajné nátlakové rokovanie s klientmi a ďalšie nekalé praktiky. Obchodníkom vo všetkých prípadoch odporúčame, aby nepodliehali nátlaku. V tejto recenzii sa pozrieme na prehľadnosť webu, aktuálnosť spravodajstva a kvalitu ponúkaných služieb.

Prehľadnosť

Podľa nášho názoru nie je voľba takého dizajnu zrovna šťastnou voľbou. Celý web je vďaka obrovskej reklame uprostred neprehľadný, a navyše je nutné scrollovať hore a dolu, aby bolo možné vidieť všetok obsah stránky, ktorý v mnohých prípadoch spolu ani nesúvisí. Tento fakt aspoň čiastočne vyvažuje existencie záložiek v hornej lište. Príjemná je možnosť prepínania medzi mnohými jazykmi, a to vrátane češtiny, do ktorej je celý web preložený.

Spravodajstvo

Spravodajstvo chýba. Jediné nástroje pre vzdelávanie a získavanie informácií sú ekonomické a prázdninové kalendáre.

Služby

FXNet ponúka tri rôzne druhy účtov, ktoré sa líšia vo výhodnosti podmienok. Rozdiel vzniká na základe výšky vkladu, kde minimálny vklad je 1000 $, čo je zhruba priemer v Českej republike. Stránky ponúkajú demo účet, kde si môže začínajúci trader vyskúšať, ako tento biznis funguje. Broker umožňuje obchodovanie Forex, komodít i CFD.

Všeobecné informácie

Celé stránky sú preložené do češtiny, ale technická podpora nie. Firma sídli na Cypre a kontakt prebieha cez formulár na stránkach, alebo cez live chat. Všeobecne nám na tejto stránke chýbalo spravodajstvo a zarazil nás počet negatívnych recenzií na internete. Je možné, že tieto recenzie píše konkurencia, neúspešný obchodník, alebo ďalší záškodníci, ale aj tak doporučujeme opatrnosť.

Hodnotenie:

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno