O Spoločnosti Ayondo

Spoločnosť Ayondo bola založená v roku 2008 v Nemecku. Spoločnosť Ayondo sa špecializuje na online finančné obchodné technológie a ponúka obchodovanie CFD kontraktov a Spread Betting pre všetkých klientov na celom svete. Spoločnosť Ayondo je autorizovaná a regulovaná Finančným správnym orgánom (FCA).

Zabezpečenie

Ayondo poskytuje doplnkové poistenie, ktoré pokrýva každého klienta až do výšky 1 000 000 GBP nad rámec štandardných predpisov o schéme kompenzácie finančných služieb (FSCS). Spoločnosť Ayondo ponúka ochranu pred záporným zostatkom a finančné prostriedky klientov sú uložené na samostatných bankových účtoch. Ayondo tiež poskytuje vysokú úroveň zabezpečenia finančných služieb pre všetok softvér na ochranu klientov pred podvodmi.

Obchodné platformy

Spoločnosť Ayondo ponúka platformu Tradehub pre obchodníkov na obchodovanie z počítača, tabletu alebo mobilného zariadenia.

Obchodovania s fiktívnou hodnotou

  • Zadanie fiktívnej sumy pre obchody
  • Hodnotové obchodovanie vám umožňuje rýchlo upraviť pozície podľa vašich potrieb, stratégie alebo investičných cieľov.

Obchodujte na cestách

  • Prístup k TradeHub®, nech ste kdekoľvek, na počítači, tablete alebo mobilnom telefóne
  • Dostupná aplikácia TradeHub pre iOS a Android

Účty

Ayondo poskytuje live obchodný účet a demo účet.

Nástroje

  • Správy
  • Grafy

Vzdelávanie

  • FAQS
  • Slovník

Poplatky

Ayondo poskytuje spready vo výške 1,5 pipu a maximálnu páku 1:200 a neúčtuje sa žiadna provízia. Minimálny vklad je 100 dolárov a vklady je možné uskutočňovať bankovým prevodom, kartou Visa / Master a inými elektronickými peňaženkami. Ak je účet neaktívny dlhšie ako 180 dní, účtuje sa poplatok 10 GBP za každý nasledujúci mesiac.

Klientska podpora

Spoločnosť Ayondo poskytuje zákaznícku podporu od 8:00 do 5:00 (britského času), pondelok až piatok, telefonicky, live chatom alebo e-mailom.

Regulácie

Spoločnosť Ayondo je autorizovaná a regulovaná správou Financial Conduct of Authority (FCA) na poskytovanie produktov na obchodovanie s CFD kontraktami a Spreadmi.

Zhrnutie

Spoločnosť Ayondo zaručuje klientom prístup k spoľahlivej zákazníckej podpore 24 hodín denne, 5 dní v týždni. Spoločnosť Ayondo ponúka platformu Tradehub pre obchodníkov na obchodovanie z počítača, tabletu alebo mobilného zariadenia. Obchodníci sa môžu spoľahnúť, že ich peniaze sú v bezpečí s doplnkovým poistením, ktoré poskytuje Ayondo a ktoré kryje každého klienta až do výšky 1 000 000 GBP nad rámec štandardnej politiky kompenzácie finančných služieb (FSCS). Ayondo tiež vedie finančné prostriedky klientov na samostatnom účte a ponúka ochranu pred záporným zostatkom.

Naše hodnotenie

 

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno