Admiral Markets – Recenzia brokera [2022]

V tomto dieli našej série o brokerských weboch sa pozrieme na internetové stránky brokera Admiral Markets. Budeme hodnotiť prehľadnosť webových stránok, kvalitu ponúkaného spravodajstva a úroveň služieb, ktoré web ponúka.

Prehľadnosť webu

Úvodná strana internetových stránok Admiral Markets nás príliš nezaujala, grafická schéma nám prišla nezaujímavá. Na druhú stranu navigačná lišta je dobre spracovaná, po nabehnutí na lištu sa u každej položky objaví krátke vysvetlenie toho, čo sa na danej strane dá nájsť, čo urýchľuje pohyb po webe – veľmi užitočné. Na úvodnej strane veľa informácií nie je, slúži len ako rozcestník.

Spravodajstvo

Na webe nenájdeme spravodajstvo v tradičnej podobe. Admiral Markets ponúka niekoľko druhov analýz trhu v dennej, alebo týždennej frekvencii. Niektoré analýzy sú dostupné v češtine, iné len v angličtine. Ďalej sú k dispozícii ukazovatele vývoja inštrumentov a ekonomický kalendár. Celkovo spravodajstvo nie je dostatočne časté na to, aby investor nemusel hľadať aj iné zdroje informácií.

Služby

Cez brokera Admiral Markets možno obchodovať so všetkými základnými inštrumentami. Sú ponúkané tri typy účtov, ktoré sa líšia podľa minimálneho vkladu, ponúkaných inštrumentov, veľkosťou spreadu a niektorých technických parametrov. Ďalej je ponúkaná možnosť vyskúšať si obchodovanie prostredníctvom demo účtu.

Čo sa týka vzdelávania, broker usporadúva semináre a webináre. V ponuke je ale iba jeden webinár v dvoch termínoch a žiadne semináre. Ďalej Admiral Markets publikuje články a glosár. Všetky uvedené informačné kanály sú dostupné v češtine, čo je výrazne lepšie ako u väčšiny konkurentov.

Všeobecné informácie a kontaktné údaje

Firma Admiral Markets Ltd. sídli vo Veľkej Británii. Spoločnosť má zastúpenie v Prahe, čo umožňuje osobnú návštevu. Popri osobnom zastúpení možno ku kontaktu použiť email, telefón, alebo live chat.

Web zatiaľ hodnotíme ako mierne nadpriemerný, viacmenej je všetko tak, ako to má byť, ale chýba pridaná hodnota. V sekcii vzdelávanie nás prekvapil nedostatok ponúkaných webinárov a seminárov, súdime, že všetky ponúkané položky by buď mali existovať, alebo by nemali byť inzerované.

Naše hodnotenie

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno