Spoločnosť sídli v meste Nashville v Tennesse a pôsobí tiež v USA, Kanade, Austrálii, Novom Zélande, Veľkej Británii, Írsku, Nemecku a Hongkongu. Pomocou vyrovnávacích prostriedkov vyliečila už od roku 2014 vyše 1 milión pacientov. Za obdobie 19.5.2020 do 17.6.2020 sa cena akcií spoločnosti vyšplhala na 8 USD z pôvodných 7.3 USD.

Hlavnou myšlienkou spoločnosti Smile Direct Club je umožniť prístup k úsmevu každému, vďaka svojej cenovej dostupnosti. Zákazníkom na trhu ponúka napríklad zarovnávaciu terapiu či prémiovú produktovú radu pre ústnu hygienu.

Zákazníci hodnotia služby spoločnosti v 97% prípadoch pozitívne (pri celkovom počte 81 549 recenzií). Za jednu z výhod možno považovať cenu liečby, ktorá je v porovnaní s tradičnými strojčekmi nižšia. Cena zariadenia sa pohybuje okolo 1 770 USD. Spoločnosť tak posledné mesiace zaznamenáva značný nárast tržieb.

V júni tohto roku sa Smile Direct Club dohodla na partnerstve s obchodným reťazcom Watsons. Spoločnosť sa tak snaží splniť svoj cieľ potencionálnych zákazníkov k vyrovnávacej terapii prostredníctvom rozšírenia SmileShop. Watsons vlastní viac ako 7 800 obchodov na 13 trhoch v Európe a Ázii a radí sa medzi významných maloobchodných predajcov v oblasti zdravia a krásy.

1 komentář

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno