CFD wolrd recenzia a osobná skúsenosť

Spoločnosť CFD world je broker, ktorý je regulovaný Cyperskou komisiou pre cenné papiere CySEC. V Českej republike je pod dohľadom ČNB. Spoločnosť sa tiež riadi pravidlami MiFID, čo ju zaväzuje k tomu, aby držala vklady svojich užívateľov na separovaných účtoch a zabezpečila tak bezpečie prostriedkov klientov.

CFD world recenzia

Ako začať obchodovať?

Ak sa rozhodnete otvoriť si účet u CFD world, nemusíte sa obávať žiadnych komplikovaných prekážok. Vybrať si môžete medzi DEMO a reálnym účtom. DEMO účet je možné používať po dobu 30 dní. Jediným obmedzením pre založenie reálneho účtu je minimálny vklad 250 USD. Celý proces zaberie len chvíľku. Pre úspešnú registráciu je potrebné uviesť niekoľko údajov ako e-mail alebo telefónne číslo. Ďalej budete požiadaný o doloženie naskenovaného občianskeho alebo vodičského preukazu a potvrdenia vášho trvalého bydliska. Tento postup je však už bežnou praxou.

CFD world prihlásenie

Obchodné platformy CFD world

Spoločnosť CFD world využíva platformu MetaTrader5, ktorá je medzi užívateľmi najobľúbenejšia a najpoužívanejšia. Ďalšie platformy CFD world bohužiaľ neponúka. Platforma MetaTrader5 je však bezpochyby považovaná za jednu z najkvalitnejších na trhu. Záleží teda čisto len na preferenciách používateľov.

Čo sa dá obchodovať?

Z názvu spoločnosti CFD world používatelia bohužiaľ najprv nespoznajú, s čím môžu obchodovať. CFD world ponúka len CFD kontrakty. Ponuka je pritom pomerne široká. Okrem kryptomien, ktoré však predstavujú pre užívateľov rizikové aktívum, si možno vybrať medzi indexmi, komoditami, menovými pármi alebo CFD akciami.

Spoločnosť CFD world je obmedzená určitými pravidlami. Výška maximálne použitej páky je 30: 1. Pre menové páry je k dispozícii páka 30: 1 a 20: 1 pre tie menej známe.

Zhrnutie výhod

Broker je regulovaný Cyperskou komisií pre cenné papiere CySEC

Riadi sa pravidlami MiFID a spadá pod reguláciu ESMA

Využívanie kvalitnej platformy Metatrader 5

Exekúcie prebiehajú rýchlo

Analýzy sú kvalitné

Zhrnutie nevýhod

Nemožnosť obchodovať s kryptomenami

Spread je vysoký

Broker pochádza z Cypru

Celkové zhrnutie

Hoci spoločnosť CFD world neprichádza so žiadnymi významnými inováciami, užívateľovi však zabezpečia všetko potrebné. Za nevýhodu možno považovať vysoký spread, na druhú stranu, pri obchodovaní nebýva výška poplatkov rozhodujúcim faktorom.

Naše hodnotenie

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno