APME FX je plne licencovaná a regulovaná maklérska spoločnosť. Spoločnosť sídli na Cypre. Neponúkajú demo účet a ich produktové portfólio obchoduje s menami, indexmi, CFD a komoditami.

Základné informácie

📱Mobilní aplikace Ano - Apple, Windows
📞 Telefonný Support Ano - 24/5
✅ Demo účet Ano
🖥 Obchodní platforma Metatrader5
💵 Poplatky za obchodování od 250 USD

S čím sa dá obchodovať

Na ich stránke som nenašiel presné informácie. V iných recenziách, ktoré som čítal, ponúkajú meny, indexy, CFD a komodity. Jediná zmienka na ich webovej stránke je varovanie pred rizikom obchodovania s CFD. V niekoľkých častiach ich webovej stránky nie sú žiadne príspevky, žiadne informácie.

hlavnou činnosťou Apme FX je pôsobiť ako sprostredkovateľ, ktorý spája kupujúcich a predávajúcich s cieľom uľahčiť ich transakcie. Pri poskytovaní služby prijímania a prenosu príkazov vo vzťahu k jednému alebo viacerým finančným nástrojom a vykonávania príkazov v mene klientov sa musí riadiť zákonom a konať v najlepšom záujme ich klientov. Spoločnosť podniká všetky potrebné kroky, aby v tomto ohľade získala pre svojich klientov najlepší možný výsledok.

Majú portfólio manažérov, ktorí pracujú v mene klienta. Cieľom správcov portfólia je maximalizovať investície.

Môžete si vybrať z 3 rôznych typov manažérov:

  • Konzervatívny prístup
  • Dynamický prístup
  • Agresívny prístup

 

Broker ApmeFx

Broker ApmeFx a naše recenze

Regulácia makléra

APME FX TRADING EUROPE LTD je regulovaná a kontrolovaná Cyperskou komisiou pre cenné papiere a burzu (CySEC). Na ich webovej stránke nájdete ďalšie informácie o informáciách o spoločnosti, zásadách kategorizácie klientov, najlepšom záujme atď.

 

Služby brokera ApmeFx

Demo účet

Demo účet je jedným z najlepších spôsobov, ako sa učiť. Je to virtuálny účet, ktorý odzrkadľuje ten živý. Môžete sa učiť na skutočnej platforme s virtuálnymi peniazmi, ktoré sú predinštalované. Demo účty sú väčšinou bezplatné a neobmedzené, no každý broker má iné podmienky, tak si ich nezabudnite pozrieť. Bohužiaľ, tento maklér neponúka veľkú podporu vzdelávania. Zatiaľ žiadny demo účet.

 

Sprostredkovateľské poplatky

Je ťažké nájsť informácie aj o poplatkoch. Žiadna zmienka v iných recenziách a pri prehliadaní ich webových stránok, nemôžem nájsť žiadnu priamočiaru transparentnú tabuľku poplatkov. V dokumente, ktorý si možno stiahnuť z ich webovej stránky – Obchodné zásady, som sa dočítal:

„Ak je klientsky účet neaktívny šesť mesiacov alebo dlhšie, môže sa mu účtovať mesačný udržiavací poplatok“. „Poskytovanie Služieb Spoločnosťou podlieha zaplateniu poplatkov, ako sú sprostredkovateľské poplatky, provízie, platby úrokov, špeciálne služby a iné poplatky uvedené v sadzobníku poplatkov Spoločnosti na Webovej stránke Spoločnosti“. „Môžu sa účtovať určité poplatky za výber a vedenie účtu klienta. Príslušné poplatky nájdete na webovej stránke Spoločnosti.“

 

ApmeFx

Proces registrácie

Žiadne tlačidlo na registráciu alebo pripojenie. Jediná akcia, ktorú môžete urobiť, je stiahnuť si MT5. MT5 sa začalo sťahovať. 

 

ApmeFx

Platforma Apme FX

Apme FX používa na obchodovanie ocenenú platformu MetaTrader 5. MT5 si môžete stiahnuť na Windows alebo IOS prostredníctvom odkazu na webovej stránke Apme. MetaTrader 5 je jednou z najlepších platforiem, ktoré si zvolili obchodníci a investori z celého sveta pre obchodovanie na Forexe a CFD, nástroje obchodované na burze a futures. Takže v každom prípade, prečo nie.

 

Webové stránky maklérov

Dizajn je jednoduchý, čiernobiela farba OK. Je to rýchle a funkčné. Neexistuje žiadny živý chat, chýba veľa informácií, žiadne tlačidlá CTA… V hornej časti stránky máte hlavné menu. Vyber z: Produkty Kto sme O Metatrader Produkty – majú len informácie o portfóliových manažéroch a krajinách, z ktorých môžete obchodovať. Kto sme – predstavuje niekoľko zakladateľov, kde jeden, VEDÚCI OBCHODNÉHO ODDELENIA je jediný bez portrétovej fotografie. Má fotku zozadu na hlave, čomu veľmi nerozumiem. Nenašla som žiadnu vzdelávaciu podporu. Žiadne webináre, žiadne články, videá, demo…nič.

 

ApmeFx

Sociálne siete

Ďalší pád pre Apme FX. Žiadne sociálne siete. Takže jediný spôsob, ako ich kontaktovať, je zavolať im na cyperské číslo. Áno, iba jedno telefónne číslo, faxom alebo e-mailom. Iné recenzie ich veľmi nechvália, na internete som našiel len pár recenzií a sú to zlé recenzie.

kontakt ApmeFx

Výhody a nevýhody

Klienti Apme FX sa môžu sústrediť na obchodovanie s istotou, že ich finančné prostriedky sú v bezpečí, pretože všetci brokeri regulovaní CySEC sú členmi Fondu kompenzácie investorov. Tento fond môže pokryť maximálne 20 000 EUR na osobu v prípade platobnej neschopnosti makléra.

Ďalšou pozitívnou časťou tohto brokera je skutočnosť, že môžete použiť MT5. Na druhej strane. Na svojom webe nemajú žiadne konkrétne informácie, sociálne siete, chatbota, predstavenie CEO je zvláštne a dokonca chýba aj história, produkty a typy účtov.

Výhody

  • Regulované MT5 pre Windows a MAC
  • Jednoduchá webová stránka
  • Profesionálni portfólio manažéri

Zápory

  • Na ich webovej stránke nie sú zobrazené žiadne produkty
  • Žiadna podpora vzdelávania

 

Naše hodnotenie

 

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno