Recenzia brokerského webu: IFOREX

V tomto diele recenzií budeme hodnotiť firmu so sídlom na Cypre, ktorá je certifikovaná miestnym regulátorom. Firma funguje od roku 1996 a poisťuje vklady obchodníkov na 20 000 €. Pozrieme sa na prehľadnosť stránok, spravodajstvo a kvalitu služieb z pohľadu začínajúceho obchodníka.


Recenzia brokerského webu: KeyStock – bezpečná cesta s vyššou cenou

V dnešnom diele recenzií budeme hodnotiť firmu so sídlom v Aténach. Spoločnosť funguje od roku 1991, čo je vyše 25 rokov skúseností v odbore. Broker operuje aj na našom trhu a má k tomu potrebné licencie a oprávnenia. V recenzii budeme z pohľadu začínajúceho brokera hodnotiť prehľadnosť webu, aktuálnosť spravodajstva a kvalitu služieb.


Recenzia brokerského webu: Saxo Bank – Istota za vyššie ceny

Táto recenzia je o spoločnosti Saxo Bank z Dánska, ktorá vznikla už v roku 1992. Saxo Bank má všetky potrebné licencie vrátane tej od ČNB. Budeme hodnotiť prehľadnosť webu, spravodajstvo a kvalitu služieb.


Recenzia brokerského webu: Admiral Markets – Jednoduchý, ale slušne urobený web

V tomto dílu naší série o brokerských webech se podíváme internetové stránky brokera Admiral Markets. Budeme hodnotit přehlednost webových stránek, kvalitu nabízeného zpravodajství a úroveň služeb které web nabízí.


Recenzia brokerského webu: IronFX – Web pre investorov dobre ovládajúcich angličtinu

V dnešnom dieli našej série o brokerských weboch si pozrieme internetové stránky brokera Ironfx. Budeme hodnotiť prehľadnosť webových stránok, kvalitu ponúkaného spravodajstva a úroveň služieb, ktoré web ponúka.