Recenzia brokerského webu: Tradecentrum – Profesionálne pôsobiaci web

V tomto dieli nášho seriálu o brokerských weboch sa pozrieme na ponuku webu Tradecentrum. Ako obvykle budeme hodnotiť prehľadnosť webových stránok, kvalitu ponúkaného spravodajstva a úroveň služieb ktoré web ponúka.


Recenzia brokerského webu: eTrader – prehľadný a jasne štruktúrovaný web

V dnešnom dieli nášho seriálu o brokerských weboch si pozrieme web brokera eTrader. Ako obvykle, budeme hodnotiť prehľadnosť webových stránok, kvalitu ponúkaného spravodajstva a úroveň služieb ktoré web ponúka.


Recenzia brokerského webu: xPartners

V dnešnom dieli nášho seriálu o brokerských weboch si pozrieme web brokera xPartners. Budeme hodnotiť prehľadnosť webových stránok, kvalitu ponúkaného spravodajstva a úroveň služieb ktoré broker ponúka.


Recenzia brokerského webu: XTRADE – Veľmi zamotaný web

V dnešnom dieli našej série o brokerských weboch si pozrieme web brokera XTRADE. Budeme hodnotiť prehľadnosť webových stránok, kvalitu ponúkaného spravodajstva a úroveň služieb, ktoré web ponúka.


Recenzia brokerského webu: XTB – Veľké množstvo obsahu, ale horšia prehľadnosť

V dnešnom dieli nášho seriálu o brokerských weboch si pozrieme web brokera XTB. Budeme hodnotiť prehľadnosť webových stránok, kvalitu ponúkaného spravodajstva a úroveň služieb, ktoré web ponúka.