Trump na svojom twitter účte potvrdil, že jeho summit s Kimom je znovu v pláne

Prezident Donald Trump na svojom twitter účte potvrdil, že stretnutie so Severokórejským diktátorom Kimom Jon Unom je znovu v pláne.


Odbor čínskeho finančného regulátora vydal varovanie o podvodných kryptomenách

Odbor čínskeho finančného regulátora vydal varovanie o podvodných kryptomenách. Varovanie obsahuje 421 kryptomien, ktoré sú podľa regulátora jasnými podvodmi a je odporúčané sa ich obchodovaniu vyhnúť.


USA a Čína na ceste k mieru

Čína počas rokovaní, ktorých otázkou bola dohoda o medzinárodnom obchode, prisľúbila americkému prezidentovi D. Trumpovi masívny nákup amerických poľnohospodárskych produktov.


Čínsky petro-juan

Čína sa teší z amerického odstúpenia do jadrovej dohody s Iránom z roku 2015. Americký prezident, D. Trump, zároveň pripravuje sadu nových ekonomických sankcií, ktoré na Irán uvalí. Zámerom je predovšetkým obmedziť produkciu iránskej ropy.


Americko – kórejské vzťahy stále prekvitajú

USA je podľa všetkého pripravená pomôcť rozvoju severokórejskej ekonomiky v prípade, že príde k úplnému jadrovému odzbrojeniu. Informácie vychádzajú z piatkovej schôdzky amerického ministra zahraničných vecí Mikea Popmpea s juhokórejskou ministerkou zahraničných vecí, Kan Kjong – Whaovou.