TradeCentrum je o krok vpred, teda svojim potenciálnym aj existujúcim klientom ponúka pravidelné analýzy trhu a edukačné články. Je len potrebné dať si pozor na občas nepresné preklady. Ak si urobíme záverečné zhrnutie, ponuku spoločnosti TradeCentrum môžeme pochváliť. Platforma je v českom jazyku, užívateľsky príjemná, jedinú čiernu bodku na Cyprus posielame za trochu vysoký spread.

Cyperský broker TradeCentrum sídli v hlavnom meste obľúbenej turistickej destinácie, pretože spadá pod investičnú skupinu Goldenburg Group Limited. Logicky je teda dozorovaný a regulovaný Cyperskou komisiou pre burzy a cenné papiere (CySEC) s CIF Licenciou číslo 242/14.

Keďže firma pôsobí v Európe, je povinná dodržiavať pravidlá MiFID, ktoré hovoria, že všetky vklady klientov musia byť uložené na bankových účtoch oddelených od účtov brokera.

Priehľadný web

Úvodná stránka webu pôsobí veľmi priehľadne. V hornej časti nájdeme navigačnú lištu, jednotlivé položky nás zavedú na ďalšie stránky s rozšírenou ponukou. Ďalšia navigácia, ktorá je interaktívna, sa nachádza v spodnej časti stránky. Celkovo hodnotíme úvodnú stránku cez malé nedostatky pozitívne, grafické spracovanie je kvalitné.

Obchodovanie u TradeCentra

Spoločnosť ponúka na obchodovanie štyri najpopulárnejšie inštrumenty na trhu – forex, akcie, indexy a komodity. Zákazníci určite ocenia modernú obchodnú platformu Meta Trader 5. Minimálny vklad pre založenie štandardného účtu je 100 dolárov. Web tiež ponúka založenie demo účtu na 30 dní. Pre bežného obchodníka je táto ponuka určite dostačujúca.

Ak by sme chceli hovoriť o zraniteľnom mieste, rozhodne by sme mali spomenúť spread. Ten je pomerne vysoký už na menovom páre EUR-USD – 3 pipy, nieto ešte na GBP-USD, kde sa vyšplhal na hodnotu 7 pipov. Ak sa považujete za odvážne agresívne obchodníkov, bude pre Vás táto hodnota zrejme prekážkou.

Naopak je potreba vyzdvihnúť rýchlosť platformy a de facto neobmedzené možnosti tradingu.

Ak máte chuť vstúpiť do sveta obchodu cez firmu TradeCentrum, podmienkou je založenie reálneho účtu a následného štartu pomocou vkladu. Finančné prostriedky môžete na účet poslať bankovým prevodom, kreditnou kartou alebo online peňaženkou Dotpay.

Pre obchodovanie je potrebné vyplniť registračný formulár
Na zadanú emailovú adresu budú zaslané prihlasovacie údaje
MetaTrader5 je podľa recenzií považovaný za najlepšiu platformu

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno