V tomto dieli nášho seriálu o brokerských weboch sa pozrieme na ponuku webu Tradecentrum. Ako obvykle budeme hodnotiť prehľadnosť webových stránok, kvalitu ponúkaného spravodajstva a úroveň služieb ktoré web ponúka.

Prehľadnosť webu

Webový portál Tradecentrum pôsobí na prvý pohľad veľmi seriózne a prehľadne. Jednotlivé položky na hornej lište nie je potreba rozkliknúť, automaticky sa otvoria po nabehnutí myšou, čo šetrí čas. Na jedno kliknutie sa dá dostať k absolútnej väčšine potrebných informácií, ako je identita brokera, ponúkané služby a kontakty.

Spravodajstvo

Tento web vlastné spravodajstvo neponúka, na hornej lište je síce sekcia analýzy, táto sekcia je však (zatiaľ?) prázdna. V rovnakej sekcii je prístup k ekonomickému kalendáru, ktorý ponúka odhady vývoja niektorých indexov a ďalej sú v ňom zaznamenané dáta a výstupy relevantných predstaviteľov dôležitých centrálnych bánk.

[uncode_block id=“55260″ inside_column=“yes“]

Služby

Tradecentrum ponúka obchodovanie s akciami, forexom, komoditami a indexy. Ku každej z týchto služieb je krátke vysvetlenie. Veľkým plusom je ponúkaná možnosť vyskúšať si obchodovanie na demo účte po dobu 30 dní. Minimálny vklad pre založenie štandardného účtu je 250 dolárov, maximálna ponúkaná páka je 1: 200 po splnení určitých podmienok. Pre svojich klientov ponúka Tradecentrum vzdelávacie webináre radiace im ako investovať, čo je určite veľmi užitočné zvlášť pre začínajúcich investorov.

Všeobecné informácie a kontaktné údaje

revádzkovateľ webu Tradecentrum má svoje sídlo na Cypre a je pod dozorom miestneho regulátora CySEC. Popri tom má licencie oprávňujúce ju pôsobiť v ďalších tridsiatich krajinách, čo zvyšuje dôveryhodnosť webových stránok. Spoločnosť ponúka telefónnu podporu v siedmich jazykoch vrátane češtiny. O Tradecentrum možno povedať, že ich stránky majú potenciál, pre jeho naplnenie bude ale nutné doplniť chýbajúce sekcie.

Hodnotenie:

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno