V dnešnom dieli nášho seriálu o brokerských weboch si pozrieme web brokera eTrader. Ako obvykle, budeme hodnotiť prehľadnosť webových stránok, kvalitu ponúkaného spravodajstva a úroveň služieb ktoré web ponúka.

Prehľadnosť webu

Internetové stránky eTrader sú zaujímavo spracované a pôsobia dôveryhodne. Ku všetkým dôležitým informáciám sa dá rýchlo dostať cez hornú navigačnú lištu. Web je ešte vo výstavbe a niektoré odkazy zatiaľ nie sú plne funkčné. Pre začínajúceho investora je súčasná ponuka dostačujúca.

Webová stránka brokera eTrader
Webová stránka brokera eTrader

Spravodajstvo

Web eTrader sa nevenujú spravodajstvu. Na stránkach je dostupný ekonomický kalendár, kde sú zaznamenané najdôležitejšie udalosti z prostredia businessu. Popritom web ešte ponúka aktuálne kurzy svetových mien.

Live účet brokera eTrader
Live účet brokera eTrader

 

Služby

Prostredníctvom brokera eTrader možno obchodovať s indexmi, akciami, komoditami a forexom. Začínajúci obchodníci určite ocenia ponuku vzdelávacích webinárov, ktoré im pomôžu s ich budúcimi investíciami. Ďalšou výhodou pre nováčikov je možnosť vyskúšania si obchodovania nanečisto cez skúšobný demo účet. Minimálny vstupný vklad je 250 dolárov.

eTrader Demo
Pre obchodovanie s eTrader je potrebné vyplniť registračný formulár

 

eTrader Demo mail
Na zadanú e-mailovú adresu budú zaslané prihlasovacie údaje k účtu eTrader a odkaz k MetaTrader 5

 

MetaTrader 5 SK
MetaTrader5 je podľa recenzií považovaný za najlepšiu platformu pre obchodovanie

Všeobecné informácie a kontaktné údaje

eTrader pôsobí v 14 krajinách po celej Európe. Web ponúka spojenie pomocou telefónu alebo emailu v niekoľkých jazykoch vrátane češtiny. Ako mnoho ďalších spoločností, aj spoločnosť prevádzkujúca internetové stránky eTrader má sídlo na Cypre. Podlieha teda kontrole miestneho regulátora CySEC. Popri tom má povolenie pôsobiť v mnohých ďalších krajinách. Webové stránky sú veľmi užívateľsky prívetivé a zvlášť začiatočníci ocenia jednoduchosť orientácie na nich.

Hodnotenie:

 

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno